RetroSound® 

VÝROBCE MODERNÍHO OZVUČENÍ KLASICKÝCH AUTOMOBILŮ V PŮVODNÍM DESIGNU

RetroSound® je americká společnost zaměřená výhradně na vývoj a výrobu komplexního ozvučení klasických automobilů s moderními funkcemi a s designem v duchu původních přístrojů.

Originální autorádia jsou často neopravitelná nebo mají jen tuner bez FM frekvencí.  Pro zachování původnosti je jistě důležité takový přístroj k automobilu mít, i když nefunkční.  Pokud však chcete automobil užívat, jezdit a žít s ním, tak RetroSound® Vám nabídne moderní funkce, perfektní zvuk a nádherný design.  Moderními funkcemi rozumíme například tuner s RDS, DAB tuner, USB vstupy pro MP3/WMA, Bluetooth® HF i pro streamování hudby, Aux vstup, variabilní barvy displeje i kompatibilitu s iPod®/iPhone®.  Do ČR dovážíme dva modely lišící se funkcemi, Hermosa a Long Beach.

RetroSound® nevyrábí jen rádia, v jeho sortimentu jsou i reproduktory, zesilovače subwoofery, antény a další doplňky.  Reproduktory jsou konstruovány s mělkým košem, protože stará auta často mají nedostatečný prostor pro instalaci moderního reproduktoru.  Nebo pokud máte automobil s jedním reproduktorem na přístrojové desce, můžete jej vyměnit ze nový reproduktor s dvojitou cívkou, který simuluje stereo zvuk.

Neomezené kombinace čelních masek, rámečků a točítek umožňují výběr pro kterýkoli typ automobilu, evropský, americký nebo japonský.

Níže Vás provedeme postupem jak si správně sestavit rádio.   Rádio lze snadno konfigurovat i na stránkách výrobce, nejsnazší však je, pokud nám pošlete značku, model a rok výroby Vašeho automobilu a my Vám rádio sestavíme.

 JAK SPRÁVNĚ VYBRAT A SESTAVIT RÁDIO

VYBEREME
MODEL RÁDIA

VYBEREME ČELNÍ MASKU
(DISPLEJ S TLAČÍTKY)

VYBEREME RÁMEČEK
NEBO ČELNÍ PANEL

VYBEREME
SADU TOČÍTEK

Rádia RetroSound se skládají z jednotlivých částí podle značky automobilu.  Velký výběr rámečků a točítek umožňuje sestavit rádio tak, aby odpovídalo dobovému designu.

Následující galerie zobrazují nejpoužívanější komponenty rádií.

Technické popisy a ceny jsou ke stažení na konci stránky.

 GALERIE JEDNOTLIVÝCH DÍLŮ RÁDIÍ

GALERIE
ČELNÍCH MASEK

 

GALERIE
EVROPSKÝCH RÁMEČKŮ


.

GALERIE
AMERICKÝCH RÁMEČKŮ


.

GALERIE
TOČÍTEK

 GALERIE RÁDIÍ PRO JEDNOTLIVÉ ZNAČKY AUTOMOBILŮ

GALERIE EVROPSKÝCH SESTAV RÁDIÍ

GALERIE AMERICKÝCH SESTAV RÁDIÍ

GALERIE EVROPSKÝCH INSTALACÍ

GALERIE AMERICKÝCH INSTALACÍ

VYZKOUŠEJTE SI KONFIGURÁTOR RETROSOUND

NEBO NÁM POŠLETE TYP VAŠEHO AUTOMOBILU

KONFIGURÁTOR

CENÍK  S  TECHNICKÝMI  PARAMETRY  KE  STAŽENÍ

KONTAKTY
SYNTEGO s.r.o.
U SILNICE 949/11
161 00 PRAHA 6
AREÁL WESTPOINT
T  257 310 105
T  602 348 621
T 602 343 679
E  info@syntego.cz