RetroSound® 

VÝROBCE MODERNÍHO OZVUČENÍ KLASICKÝCH AUTOMOBILŮ V PŮVODNÍM DESIGNU

RetroSound® je americká společnost zaměřená výhradně na vývoj a výrobu komplexního ozvučení klasických automobilů s moderními funkcemi a s designem v duchu původních přístrojů.

Originální autorádia jsou často neopravitelná nebo mají jen tuner bez FM frekvencí.  Pro zachování původnosti je jistě důležité takový přístroj k automobilu mít, i když nefunkční.  Pokud však chcete automobil užívat, jezdit a žít s ním, tak RetroSound® Vám nabídne moderní funkce, perfektní zvuk a nádherný design.  Moderními funkcemi rozumíme například tuner s RDS, DAB tuner, USB vstupy pro MP3/WMA, Bluetooth® HF i pro streamování hudby, Aux vstup, variabilní barvy displeje i kompatibilitu s iPod®/iPhone®.  Do ČR dovážíme dva modely lišící se funkcemi, Hermosa a Long Beach.

RetroSound® nevyrábí jen rádia, v jeho sortimentu jsou i reproduktory, zesilovače subwoofery, antény a další doplňky.  Reproduktory jsou konstruovány s mělkým košem, protože stará auta často mají nedostatečný prostor pro instalaci moderního reproduktoru.  Nebo pokud máte automobil s jedním reproduktorem na přístrojové desce, můžete jej vyměnit ze nový reproduktor s dvojitou cívkou, který simuluje stereo zvuk.

Neomezené kombinace čelních masek, rámečků a točítek umožňují výběr pro kterýkoli typ automobilu, evropský, americký nebo japonský.

Níže Vás provedeme postupem jak si správně sestavit rádio.   Rádio lze snadno konfigurovat i na stránkách výrobce, nejsnazší však je, pokud nám pošlete značku, model a rok výroby Vašeho automobilu a my Vám rádio sestavíme.

 JAK SPRÁVNĚ VYBRAT A SESTAVIT RÁDIO

VYBEREME
MODEL RÁDIA

VYBEREME ČELNÍ MASKU
(DISPLEJ S TLAČÍTKY)

VYBEREME RÁMEČEK
NEBO ČELNÍ PANEL

VYBEREME
SADU TOČÍTEK

Rádia RetroSound se skládají z jednotlivých částí podle značky automobilu.  Velký výběr rámečků a točítek umožňuje sestavit rádio tak, aby odpovídalo dobovému designu.

Následující galerie zobrazují nejpoužívanější komponenty rádií.

Technické popisy a ceny jsou ke stažení na konci stránky.

 GALERIE JEDNOTLIVÝCH DÍLŮ RÁDIÍ

GALERIE
ČELNÍCH MASEK

 

GALERIE
EVROPSKÝCH RÁMEČKŮ


.

GALERIE
AMERICKÝCH RÁMEČKŮ


.