SPECIÁLNÍ LÁTKY,
VINYLY A KŮŽE

Renovace starších automobilů často naráží na nedostupnost originálních dílů a původních materiálů.  Některé automobily zejména ze šedesátých a sedmdesátých let měly výrazný styl, používaly specifické materiály například pro interiér.  Příkladem může být károvaná látka potahů Porsche nebo vinylové interiérové prvky.  V tomto ohledu byla průkopníkem hlavně Amerika, jejíž modely byly velmi rozmařilé.  Takřka každý americký model automobilu měl svůj výrazný styl, od jednoduchých Mustangů po složité prvky například značky Edsel a podobné.

Pokud dnes renovujete klasický automobil z těchto období, často narazíte na problém jak vyřešit čalounění a zachovat originalitu.

Můžeme Vám s tímto problémem pomoci.  Máme několik dodavatelů, kteří se zabývají výrobou historických materiálů podle původních vzorů.  Pro mnoho značek automobilů máme kompletní výplně dveří a potahy sedadel.

Původní výbava lze občas vyčíst ze štítků automobilů.  Pokud na štítku údaje nejsou, můžeme podle fotografií dohledat a navrhnout řešení.

Dodáme Vám metráž látek, vinylů a kůží podle původních vzorů v přesně potřebném množství pro daný automobil.

Látky

Vinyly, koženky

Mnoho amerických aut z 50., 60. a 70. let má na interiérových dílech vyražená loga, linky nebo emblémy.  Všechny vzory dokážeme duplikovat na různé materiály, vyrobíme i vlastní vzory podle zadání zakázníka.

Podle požadavků dokážeme zajistit i přesnou perforaci kůže a vinylů pro sedadla nebo výplně dveří. 

Reliéfy

Perforace

Pošlete nám značku a model automobilu, jeho rok výroby a pokud možno fotografii původního interiéru.
My Vám navrhneme řešení.

VZORY MATERIÁLŮ A INTERIÉRŮ